SOUZLOG.png

Світлодіодні екрани від українського виробника

      Сьогодні все частіше світлодіодні екрани використовують у оформленні фасадів та інтер’єрів маленьких магазинчиків, великих торговельних центрів, нічних клубів, ресторанів, місць відпочинку та розваг тощо. Технологія дозволяє втілювати у життя найнестандартніші рішення. Круглі відеоекрани, кутові відеоекрани, відеостіни, голографічні відеопроєктори та багато іншого.
      Основною діяльністю ТОВ «СОЮЗ» є виробництво та продаж великих світлодіодних повнокольорових екранів і рекламно-інформаційних динамічних LED табло, однокольорових екранів і рухомих рядків.
      З 2017 року ТОВ "Союз" є офіційним представником провідного виробника LED  екранів в Україні компанії FlyLights (м. Київ) у Дніпропетровському регіоні.     

      ТОВ «СОЮЗ» є компанією повного циклу. Має власний дизайнерський відділ, конструкторське бюро, власну виробничу базу та досвідчених фахівців. Виконує такі роботи: розробка конструктиву екрану згідно з його призначенням, підготовка проєктної документації, комплектація, збирання, монтаж і налаштування, гарантійне та сервісне обслуговування. 

       Накопичений досвід, власна виробнича база, висококваліфіковані фахівці, постійна наявність великої бази комплектуючих від провідних світових виробників - це і багато іншого дозволяє гарантувати високу якість продукції, мінімальні терміни виробництва та гарантійного обслуговування, при цьому зберігаючи конкурентні ціни.

       На закінчення підкреслимо, що за допомогою світлодіодних LED екранів можливо практично все. LED екран – це нескінченний потік можливостей, який крім інформативності допомагає нести і емоційну складову, а ми знаємо, що гарні емоції – запорука правильно прийнятих рішень. Найголовніше – яскраво, правильно та своєчасно подавати інформацію на екрани.