РА "Рекламное поле" г. Днепр ул. Воскресенская 32
г. Днепр
ул. Воскресенская 32

office@pole.com.ua
SOUZLOG.png

·              ЧОМУ РУХОМИЙ РЯДОК

·         ВИДІЛЯЄ Ваш бізнес серед конкурентів

·         Термин окупності 3-4 місяці, далі — чистий ПРИБУТОК

·         За три месяці на 40% БІЛЬШЕ клиєнтів

Характеристика бегущей строки
    Основна інформація
 
Найбільш масовим видом світлодіодної реклами є рухомі рядки. Цей тип носія чудово підходить як для зовнішнього, так і для інтер’єрного використання. Рухомі рядки чудово виконують завдання із привернення уваги та дозволяють швидко донести прості повідомлення до потенційної аудиторії. При  цьому Ви можете підібрати будь-який розмір рядка, що робить його ідеальним замінником звичайного лайтбоксу. Світлодіодний рухомий рядок – найдоступніше рішення для привертання уваги Вашого покупця. Керується за допомогою завантаження шаблону  USB-накопичувача

Вартість рухомих стрічок (червоний колір)

мышь.png

*колір: зелений, білий, синій, жовтий +10%
  датчик температури додатково обходиться від 20 $.
  управління з wifi та інші опції прораховуються індивідуально.

     Мінімум вкладень — максимум віддачі

     Під кожну нову акцію вам доводиться друкувати нові листівки, буклети та знижкові купони?
Ви витрачаєте кошти на промоутерів і розклеювачів оголошень?
Вам раз у раз доводиться замінювати різні службові вивіски, тому що вони приходять у непридатність (вицвітають, рвуться, псуються)?
Ми пропонуємо вам залишити у минулому старі методи та вдатися до більш якісних, бюджетних способів рекламно-інформаційного обладнання – рухомих рядків.
     Динамічну рекламу запам’ятовують 87% людей, тоді як статичну інформацію на банерах читає лише 10% потенційної аудиторії.

     Переваги рухомого рядка
  • Компактність. Ви можете замовити рухомий рядок будь-якого розміру та кольору. Таким чином, світлодіодне табло ідеально впишеться  у загальне  дизайнерське рішення приміщення.
  •  Оперативність надання інформації. Ви незалежні від компанії-підрядника, яка може затягнути терміни виготовлення друкованої продукції.

  • Економія коштів. Один раз купивши рухомий рядок, вам не треба щоразу витрачатися на розробку макета. Вся інформація змінюється швидко та просто, а головне - безкоштовно.

  • Довговічність. Світлодіоди, які використовуються у монохромних рухоміх рядках, мають великий термін служби  – до 100 000 годин безперервного транслювання інформації.

  • Простота управління. Ми надаємо русифіковане програмне забезпечення. Доступний інтерфейс дозволяє самостійно управляти рядком.

бегущая стока цвет зеленый
бегущая строка цвет синий
бегущая строка цвет белый
бегущая строка увет красный

     Рухомий рядок — рекламний інструмент, який доможе виділитися!

     Витрати на рекламу зростають з кожним днем?
     Ви не виділяєтесь на тлі конкурентів? Ваш заклад «меркне» у морі реклами, а потенційні відвідувачі проходять повз?
     Ви не встигаєте інформувати споживачів про новинки, акції, що діють?
     Усі проблеми можна вирішити у простий спосіб – вибрати один із найпрактичніших видів зовнішньої реклами – табло рухомій рядок.

     Вчені стверджують, що 63% людей, помітивши рухомий рядок, дочитують текст оголошення до кінця. При цьому не має значення, з якого місця людина почала читання.

Рухомий рядок – ефективність, якість, наочність, бюджетність!

     Рухомий рядок – це універсальний інструмент зовнішньої реклами. За його допомогою ви зможете транслювати як динамічні написи, так і нескладні графічні об’єкти. Сьогодні все більше власників бізнесу вибирають цей рекламний носій для встановлення на фасадах торговельних точок, фінансових структур, аптек, медичних центрів тощо. Рухомі рядки повсюдно  використовують для інформування пассажирів на залізничних вокзалах, автобусних станціях і в аеропортах. Таке табло – кращий показчик під час масових заходів (наприклад, на концертах або спортивних змаганнях).

     Тому, якщо ви все ще користуєтесь «класичним» рекламним підходом, – настав час зробити крок до перевірених інновацій і придбати рухомий рядок.

   Світлодіодний рухомий рядок – капиталовкладення з орієнтиром на розвиток бізнесу!
     У порівнянні зі звичайними рекламними носіями рухомий рядок має ряд конкурентних переваг:
     – яскравий текст приваблює увагу. Світлодіодний рядок видно як у похмуру дощову погоду, так і в  сонячний день.
     – актуальна інформація про знижки та акції, цікаві новини стимулюють потенційних споживачів зайти до вас.
     – використовується прийом, який західні маркетологи називають «тут і зараз». Об’єкт, що рекламується, доступний споживачу в межах кількох кроків.
     – це економічний тип реклами. В порівнянні з неоновою підсвіткою вітрин або лайтбоксами споживання електроенергії у таких вивісок незначне.
     – тривалий термін служби. За оцінками фахівців, світлодіодні рядки можуть працювати  цілодобово протягом 8-10 років!

     Рухомий рядок може бути однокольоровим, наприклад червоний рухомий рядок, або виконаний у інших кольорах: синьому, білому, жовтому, зеленому. Також можлива комбинація двух кольорів у одному виробі (наприклад, червоного та зеленого). Рядки виготовляються з урахуванням усіх вимог і побажань замовника.

      Впевнено заявляємо, що ми  є одним із кращих виробників рухомих рядків в Україні. Купуючи рухомі рядки від виробника, ви робите вигідну покупку, уникаючи додаткових комісій від ритейлерів.

     P.S. Ви все ще думаєте? Вивчаєте ціни, читаєте відгуки, роздивляєте світлини готових об’єктів? А в цей час ваші конкуренти вже збільшують свій прибуток! Адже після купівлі та встановлення рухомого рядка кількість відвідувачів збільшується на 30-40